Okey Oynamak İstiyorum?

admin     14-09-19     Okey OdaLarı     Okey Oynamak İstiyorum?     2784 Defa Okundu

Okey Oynamak İstiyorum?

Okey Oynamak İstiyorum?

Okey sevdiklerinizle oynayabileceğiniz en güzel oyunlardan birisidir. Oldukça basit ve bir o kadarda çekişmeli olan bu oyunu oynamak için geçmite bir çok araç gerece ihtiyaç duyulurdu ancak günümüzde durum tamamen farklıdır. Okeyi istediğiniz yerde istedişiniz kişilerle oynamak için ihtiyacınız olan tek şey internet başlantısıdır. Okeyiz.Com Bu sayede istediğiniz sunucuyu kullanarak istediğiniz kişilerle okey oynayabilirsiniz. En güzel tarafı da bunu istaka ve okey taşları kullanmadan yapabilirsiniz. İnternet üzerinden okey sadece yabancılarla oynanmamaktadır. Dilerseniz arkadaşlarınızla anlaşarak günün belli bir diliminde aynı okey sunucusunu kullanarak okey oynamanızda mümkündür. Bu işlem için tek yapmanız gereken kullanışlı bir okey sunucusu bulmaktır. Gerek arkadaşlarınızla gerekse de yabancılarla okey oynayabileceğiniz kullanışlı bir okey sunucusu arıyorsanız Hemen Okey’i tercih ederek dilediğiniz gibi okey oynayabilirsiniz.

Okey istediğiniz zaman oynayabileceğiniz bir oyundur. Ancak birçok okey sunucusu üye sistemiyle okey oynattığından bir de üye olmak için uğraşmanız gerekmektedir. Hemen okey oynayabileceğiniz site sayısı oldukça azdır. Bu nedenle üyeliksiz okey oynayabileceğiniz platformlar oldukça önemlidir. Böyle bir platform bularak üyelik ya da puanla uğraşmadan istediğiniz zaman okey oynayabilirsiniz. Hızlı bir biçimde okey oynayabileceğiniz kaliteli bir okey platformu arıyorsanız Hemen Okey’i mutlaka denemelisiniz. Oldukça kaliteli bir şekilde hazırlanmış bu platform bir okey sunucusundan beklentilerinizin tamamını karşılayacak ve size çok farklı bir okey deneyimi yaşatacaktır.

Ülkemizde en yaygın okey sunucularından biride Hemen Okey’dir. Peki, Hemen Okey nasıl oynanır? Hemen Okey sunucusunda iki şekilde okey oynamanız mümkündür. Bunlardan ilki misafir olarak sunucuya bağlanmak ve üyeliksiz olarak oynamak, ikincisi de üye olarak oyun oynamaktır. Eğer okeyle içli dışlı bir bireyseniz mutlaka üye olmalısınız. Çünkü zevkle okey oynamanın en kolay yolu bu platformda okey oynamaktır. Ayrıca dileyen kişiler için sunucu dâhilinde sohbette bulunmaktadır. Yani hem okey oynarken hem de masadaki kişilerle muhabbet etmeniz mümkündür. Böylelikle okey oynarken canınız sıkılmayacak ve oyundan daha fazla keyif alacaksınız. Sohbet etmek istemeyen kişilerde sohbeti kapatarak sadece oyuna odaklanabilirler.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: ByN^KiD Rekabetden HoşLanmaz BiLin İstedim!! //See You (: