Şifrem Unuttum

Okeye Giriş Şifremi Unuttum ?Şifremi Unuttum,Unutulan Şifreyi Geri Alma, Oyunda En iyi Okey Sitesi Okeyiz.Com

Okey Oyna , Okeye Giriş Şifremi Unuttum ?

Sevgili Okey Oyuncusu Okeye Giriş Şifremi unuttum nasıl alabilirim gibi bir düşünceniz varsa öncelikle sizlere vereceğimiz bilgileri yaptınız mı kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Şifre ve Kullanıcı Adı girerken büyük küçük harf duyarlılığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Okey Sistemimizde Büyük Küçük harf duyarlılığı vardır bu durumda şifrenizi ve kullanıcı adınızı yazarken daha dikkatli olmanız gerekmektedir. Fazla yada eksik şifre girişi yapıyor olabilirsiniz. Bu durumda lütfen şifrenizi yazarken * şeklinde görünen şifreyi açık olarak gösterip giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi artık bulamıyorsanız unuttuysanız Şifremi Unuttum bölümüne girerek E-Posta adresinize şifre sıfırlama linki gönderebilirsiniz veya farklı bir nick alıp Okey Oyna sitemize giriş yaparak Yönetimden yeni nick şifrenizi oluşturmasını isteyebilirsiniz. Sevgili Okey Oyna Oyuncularımız yukarıda belirtmiş olduğumuz maddelere rağmen hala şifrenize ulaşamıyorsanız okey oynamaya devam etmek için yapmanız gereken; kayıt olurken vermiş olduğunuz doğum tarihi bilgisi, rumuzunuzdaki en sonki Okey Puan miktarınız, en son oynadığınız masa yada masa miktarı, masadaki oyuncular, son giriş tarihi gibi hatırladığınız bilgiler ile birlikte Skype: Kadercandostun.30@hotmail.com adresine mesaj atarak yardım alabilirsiniz…

Okey Oyuncusu Okeye Giriş Şifresi işlemlerinden sonra OKEY OYNA Sitemizden oyun oynayabilirsiniz.

Okey Oyna Şifremi unuttum-Okey Şifremi unuttum-Okeye Şifremi unuttum-Okeye Giriş Şifremi unuttum-Şifremi unuttum Sitesi-MobilOkey Şifremi unuttum-Yeni Okey Şifremi unuttum-Okey Oyuncu Şifremi unuttum YeniLemek Istiyorum-Okey Şifre YeniLeme-Oyun Şifre YeniLe Sitesi-Okey Sitesi Şifresi YeniLe-Nick Şifresi YeniLe Sitesi-Nik Şifresi YeniLe-Okey Oyna Şifresi YeniLe Sitesi-Okeyde Unutulan Şifreyi Geri Alma Sitesi-En Iyi Okey Şifresi SiteLeri- Şifremi Unuttum Nickim Askıda Sitesi.

error: ByN^KiD Rekabetden HoşLanmaz BiLin İstedim!! //See You (: