KerizimOkey DüzOkey Sitesi

admin     09-07-19     Okey OdaLarı     KerizimOkey DüzOkey Sitesi     6331 Defa Okundu

KerizimOkey DüzOkey Sitesi

KerizimOkey , Kerizim Okey Oyna , Kerizim Okey MobiL OKey GeneL SaLon,

Kerizim okey oynamak için sitemize üye olan kullanıcılara özel hazırlamış olduğumuz odalar bulunmaktadır. Salonlarda yer alan odalar içerisinde oldukça kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmeniz mümkündür. Odalarımızın isimleri de ayırt etmesi kolay şekilde ayarlanmıştır. Bu sayede sevdiğiniz odaları unutmanız da mümkün değildir.

Kerizim Okey Odaları, Kerizim Okey Odası Kerizim Okey Odaları
Sizler için hazırladığımız okey odaları kullanmak tamamen ücretsizdir. Üstelik ücretsiz olarak kullanım avantajı sunduğumuz okey odalarımızda yönetici olarak görev almanız da mümkündür. Bu sayede site yönetimi konusunda tecrübe kazanırken bir yandan da sevdiğiniz okey oyunu ile daima iç içe olmanız gerçekleşebilmektedir. Yönetici olabilmek için şu andaki aktif yönetim ekibimize başvurularını göndermeniz gerekmektedir.

Kerizim Okey Odaları , Kerizimokey Odası:


Kerizim okey odaları tamamı 7/24 kullanıma açıktır. Böylece her saatte okey oynayabilmek avantajını elde edebileceksiniz. Üye sayımızın fazla olması sayesinde odalarda yoğunluk kullanıcı değişimleri ile devamlı şekilde kendini belli etmektedir. Özellikle sohbet etmeyi seven bir kişi iseniz sitemiz sayesinde farklı kişiler ile de tanışabilirsiniz.

Deneyimli okey oyuncularının da tercih ettiği bir adres olan sitemizde kendinizi geliştirmeniz kısa sürede gerçekleşecektir. Ayrıca bir gün bir okey odasını tercih etmeniz devamlı olarak o odada kalacağınız anlamına gelmemektedir. Odalar arasında değişim gerçekleştirerek istediğiniz her masada oyun katılımı sağlayabilirsiniz. Böylece oyunları oynarken sıkılmadan hareket etmeniz de bir nevi garantilenmiş olmaktadır.

En Seviyeli Kerizim Okey Odası
Uzun süreden bu yana online okey odaları için geliştirme yapmaktayız. Bu alana ilgili olmamız ise altyapı çalışmalarını detaylı bir şekilde gerçekleştirmemizi sağlamıştır. Aynı şekilde odalarda görev yapan ekip arkadaşlarımızda da gönüllülük esas alınmıştır. Böylelikle küfürlü okey sitelerinde en büyük şikayet konularından biri olan seviyesizlik sitemizde görülmemektedir.

Kerizim Okey Odası ve Kerizim Okey Odaları
Pek çok sitede gerek oyun esnasında gerek genel lobide küfürlü konuşmalar olduğu bir gerçektir. Sitemizde bu gibi durumlara yeltenen üyeler tespit edilmelerinin ardından anında uyarılmaktadır. Gereken uyarıların yapılmasından sonra da aynı tavrını devam ettirmekte kararlı olan üyelerin sitemizdeki hesapları silinmektedir.

Hesap silme işlemini derinlemesine yaptığımız için üyelerin farklı isimler kullanarak odalarımıza yeniden giriş yapılmalarının da olay bir şekilde önüne geçilmektedir. KerizimOkey Oyunu test etmek yada oynamak için https://www.okeyiz.com/okey-oyna adresinden giriş yapabilirsiniz. Yazımızı okuyup zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Gelen aramalar;

  • Kerizim Okey
  • KerizimOkey
  • KerizimOkey Oyna
  • KerizimOkey Genel Salon
  • KerizimOkey Sitesi
  • KerizimOkey Odaları
  • KerizimOkey Odası
  • Kerizim Okey Oyna
  • KerizimOkey Oyunu Oyna


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: ByN^KiD Rekabetden HoşLanmaz BiLin İstedim!! //See You (: