Okey Oyunu Oyna , Okey Oyna , CanLi Okey Oyna , MobiL Okey Oyunu , OkeyOyna ,

admin     15-05-19     Okey Odaları     Okey Oyunu Oyna , Okey Oyna , CanLi Okey Oyna , MobiL Okey Oyunu , OkeyOyna ,     1305 Defa Okundu

Okey Oyunu Oyna , Okey Oyna , CanLi Okey Oyna , MobiL Okey Oyunu , OkeyOyna ,

Okey Oyunu Oyna

Okey Oyunu denildiği zaman bir çoğumuzun aklına arkadaşlarımız ile bir araya gelerek, birlikte kafelerde veya kahvelerde toplanarak oynadığımız Türk halkının en gözde oyunları arasında yer alan Okey oyunu akla gelmektedir. İnsanlarımızın en sevdiği oyunlar arasında yerini alan, sürekli olarak koruyan okey oyunu artık günümüz teknolojisi ile birlikte gelişmesiyle birlikte internet üzerinden de tüm tarayıcı ve mobil telefonlar ile rahatlıkla oynanmaktadır. Sizler için geliştirmiş olduğumuz okey oyunu ile birlikte artık arkadaşlarınız ile kolaylıkla okey oyunu oynayın.
4 arkadaşınız ile bir araya gelerek rahatlıkla okey oynayabileceğiniz okey oyunumuzda sizlerde boş ve sıkıcı geçirdiğiniz zamanları, daha eğlenceli ve dinamik şekilde değerlendirin. Okey oynamak için hiç bir ücret ödemeniz gerekmez. Okey oyunumuz hakkında biraz daha bilgi sahibi olmak için okey oyunumuza misafir girişini kullanarak, giriş yapabilir ve oyun sistemimiz hakkında biraz daha bilgiye sahip olabilirsiniz. Türkiye’nin her bölgesinden bağlanan yüzlerce aktif kullanıcının bulunduğu, lobide insanların birbirleri ile keyifli bir şekilde sohbet ettiği okey oyunumuzda sizlerde aramıza katılarak yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kurabilirsiniz. Okey oyunumuzu oynamak için arkadaşlarını da davet edebilirsin. Okey oyunumuzu oynamak için tek yapmanız gereken sizleri tanıyabileceğimiz bir nick alarak üye olmanız,

 

 

üyelik işlemi için hiç bir ücret alınmaz. Üye işlemini sağladıktan sonra, dilerseniz üye olduğunuz nick için bir üyelik resmi yükleyebilir ve profilinizi biraz daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Profil işlemlerinizi tamamladıktan sonra, öncelikle lobide kullanıcılarımız ile sohbet edebilir yada kurmuş olduğunuz okey masasına 4’üncüyü bulabilirsiniz. Hemen sizlerde aramıza katılın birlikte okey oyunu oynayalım.

Okey oyunu oynamak yakın geçmişe kadar belli zahmetlere katlanılarak gerçekleştirilen bir aktivite idi. Üstelik oyunlara başlangıç yapılabilmesi için dört kişinin aynı mekânda toplanması gerekiyordu. Oysaki artın sanal olarak okey oynanması mümkündür. Sitemizden rahatlıkla alabileceğiniz hizmetler neticesinde oyunlarımızdan istediğiniz kadar istifade edebilirsiniz.

Sitemiz üyeleri için online okey oynamak alanında gerekli olan hizmetlerin tamamını verebilmektedir. Böylece içerik bakımından ya da sistem bakımından sorun çıkarmadan yolumuza devam edebiliyoruz. Kalitemizin göstergesi olarak kalabalık oyun salonlarımıza göz atabilirsiniz. Odalarımızın kalabalık olması masalarda kullanıcı dolmasını beklemeden birkaç saniye içerisinde oyunlara başlamanızı sağlamaktadır.

Kesintisiz Okey Oyunu Oyna

İnternet üzerinden okey oynamak için sitemizi tercih etmeniz oyunlarınıza ara vermenizin önüne geçmektedir. Pek çok sitede yetersiz gelişimlerden ötürü oyunlar bir anda kesilebilmektedir. Ya da masada bulunan oyuncular nedensizce masalardan atılabilmektedir. Canlı okey oynamak konusunda kalite ve konforun tek adresi olan sitemizde böyle durumlara anında müdahale edilmektedir. Müdahalelerde ise yönetici ekibimizin büyük bir rolü bulunmaktadır. Ekip arkadaşlarımızın sayısı fazla olduğu için her saat diliminde sitemizde birden fazla yönetici bulundurabilmektedir. Bu sayede sadece bağlantı konusunda değil site kuralları konusunda da kalitemizi devam ettirebiliyoruz. Eğer ki kurallara uygun davranmadığını fark ettiğiniz kullanıcılar varsa bizlere haber vererek oyunlarınızın huzurlu bir şekilde devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Mobil Olarak Okey Oyunu Oyna

Gelişimlere ve yeniliklere kolaylıkla ayak uyduran sitemiz içerisinde mobil bağlantı özelliklerimiz de aktif olarak kullanılabilmektedir. Mobil okey oynamak size her an her yerde okey oynamak imkânı vermektedir. Örneğin otobüs yolculuklarınızda ya da arkadaşlarınızı beklerken zamanınızı okey oynayarak değerlendirebilirsiniz. Bu sayede sitemizde açmış olduğunuz kullanıcı hesaplarınızda daha hızlı şekilde puan birikimi sağlamanız da garantilenecektir. Üstelik mobil bağlantılarınız için bilgisayar bağlantılarındaki gibi HD yayınlar yapabiliyoruz. Merak edilen sorulardan biri de mobil bağlantılar neticesinde sohbet sistemlerinin çalışıp çalışmadığı yönündedir. Sitemize akıllı cep telefonlarınızdan bağlanmanız halinde de diğer üyelerimiz ile muhabbet etmeniz mümkündür. Mobil bağlantılar neticesinde sunmuş olduğumuz hizmetlerin tamamından bilgisayar sisteminde olduğu gibi istifade edebilirsiniz.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir