Okey Oyun Kullanımı ve Genel Bilgiler

admin     09-09-19     Okey OdaLarı, Okey Oyna, Okey SaLonu     Okey Oyun Kullanımı ve Genel Bilgiler     2620 Defa Okundu

Okey Oyun Kullanımı ve Genel Bilgiler

Okey Oyun Kullanımı ve Genel Bilgiler,

Okey Oyunu Üyelik & Kayıt,

Okeyiz online Okey oyunlarımızı oynayabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyelik ücretsizdir… Okeyiz üye olabilmek için Giriş & Kayıt bölümüne tıklayınız ve vip üyeyseniz Rumuz ve şifrenizi giriniz. Yeni üyelik açmak için yine aynı bölümde üye ol linkine tıklayarak üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yeni kayıt yapan üyeler güvenlik amaçlı onaylanmaktadır. Yöneticilerimizin üyeliğinizi onaylamasının ardından hemen oyunlarımıza giriş yapıp online olarak okey ve tavla oyunlarını oynayabilirsiniz.

Okey Oyunu Gizlilik Koşulları,

Okeyiz üyelerinin kişisel bilgilerini üçüncü taraf kişilerle asla paylaşmaz. Okeyiz ailesi olarak gizliliğe çok önem veriyoruz. Güvenli sunucularımız da bilgileriniz extra şifreleme ile güvenlik süzgecinden geçirilmektedir. Bu şekilde bilgileriniz güvende olur ve kötü niyetli kişilerin eline geçmesi önlenmiş olur. yaklaşık 5 aydır verdiğimiz hizmet ile üye kayıt sayımız 100 kişiye yaklaşmıştır. Buda bizlerin sizlere verdiği güvenin bir parçasıdır.

Okey Oyunu Destek,

Oyun içerisinde veya web sitemiz bünyesinde Adminlerimiz ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Oyun içerisinde rahatsızlık verici şeyler yapan, çirkin davranışlarda bulunanlar ve T.C yasalarına aykırı davranışlarda bulunanlar gerek Okeyiz yetkililerince ve gerekse Oyun içi aldığımız otomatik engelleme sistemiyle hemen müdahale edilerek üyelerimizin huzur ve güveni sağlanmaktadır. Okey oyunları içerisinde ve ya Web sitemiz üzerinde yaşadığınız her türlü problem için bizimle iletişime geçmekten ve destek istemekten çekinmeyiniz.

Okey Oyunu Özel Üyelik,

Okey oyunlarımızda Admin & Operatör & vip özel üyelik seçenekleri vardır. Oyun başlangıcında tüm üyelerin renkleri siyah olup admin arkadaşlarımızla iletişime geçtiğinizde ücretsiz Gold üyelik verilebilmektedir. Gold üye olan üyeler Okey oyunu lobilerinde rahatlıkla sohbet edebilir, animasyon ve ikonları ücretsiz olarak kullanabilmektedir. Platin ve vip üyelikler özel masalı üyelikler dir. vip üyeliğin yararlandığı tüm özelliklerden faydalanırlar renkleri mavidir ve her üyenin kendine özgü bir özel masası bulunur. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Okey Oyunu Özel Masa,

Okey oyunlarımızda kişilere özel, kendi özel masalarını açabilecekleri tamamı ile yönetimin kendilerinde olduğu özel masalar tanımlanabilmektedir. Bu şekilde üçüncü şahısların okey oyunu içerisinde sizin özel masanıza girmesi isteğiniz dışında asla mümkün olmamaktadır. Bu tür masalar genelde bayanlar tarafından tercih edilen bir üyelik sistemidir. Özel masa sahibi olan bir üyenin rengi mavidir. İsteğe özel pembe, mor, yeşil renklerde tanımlanabilmektedir. Özel masa seçenekleri için iletişime geçiniz.

SAHTE OKEY NEDIR;

OYUN SIRASINDA SAHTE OKEYİN KULLANIMI,

Okey oyununa başlarken ters çevrilmiş 106 adet taş, beşerli balyalar halinde dizilir

 


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: ByN^KiD Rekabetden HoşLanmaz BiLin İstedim!! //See You (: