OkeyBiz Okey Oyna , OkeyBiz GeneL SaLon , OkeyBiz MobiL Okey Oyna

admin     28-06-19     Okey OdaLarı     OkeyBiz Okey Oyna , OkeyBiz GeneL SaLon , OkeyBiz MobiL Okey Oyna     35546 Defa Okundu

OkeyBiz Okey Oyna , OkeyBiz GeneL SaLon , OkeyBiz MobiL Okey Oyna

OkeyBiz Okey Oyna , OkeyBiz GeneL SaLon , OkeyBiz MobiL Okey Oyna ,OkeyBiz Genel Salon, Okey Biz Okey Oyna

Masalların başladığı ”Okey Biz” Salonlarımız Sizlere SeviyeLi Arkadaşlıklar Sunmak için Hazırlanmıştır.. Sıcak yaz akşamları, soğuk kış sabahlarında sevdiklerimiz ile bir aradayken eğlenmek için akla gelen ilk oyun okey ise okey denilince akla ilk gelen ”Okey Biz” salonudur. Bu gözde oyun okey biz salonunda tüm tarayıcılar ve telefon ile de rahatlıkla oynanmaktadır. Ve artık oyunu oynadığınız yerdeki arkadaşlarınız ile sınırlı değil, Dünya’nın 4 bir yanından bağlanan arkadaşlarınız ile oynama, tanışma, lobide sohbet etme, dostluk kurma ve bir aile sıcaklığı hissetme imkanınız var. Boş ve sıkıcı geçirdiğiniz zamanları daha eğlenceli geçirmek ve zaman geçtikçe popüleritesi artan bu oyunu oynamak için sevgi yumağımız olan ”Okey Biz” genel salonunda buluşalım. Hadi şimdi sende denemek için misafir olarak giriş yap, sonra zaten seni nickinle aramızda göreceğimizden eminiz.

Okeybiz genel salonuna giriş yapmanız halinde doğrudan okey oyunlarına giriş yapmanız zorunlu değildir. İstediğiniz durumlarda diğer oyuncular ile sohbet ederek vaktinizi değerlendirmeniz de mümkündür. Ayrıca sohbetinden hoşlanmadığınız üyelerin size mesaj göndermesini de engelleyebilirsiniz.

 

Bunun için bir tık ile sohbet ayarlarınızı değiştirmeniz yeterli olacaktır. Üye girişlerinden sonra aktif olarak oyun oynayabileceğiniz sitede masa açarak yakın çevrenizi kendi masanıza da davet edebilirsiniz.

Okey Salonlarımıza Giriş için resime Tıklayın;

Piyasada pek çok farklı okey sitesi bulunmaktadır. Kalite ve hizmet politikaları farklı olan siteler zaman zaman kullanıcılara sorun çıkarabilmektedir. Pek çok sitenin özellikle belli odalarda okey oynanabilmesi içim ilerleyen zamanlarda ücret talep ettiği bilinen gerçekler arasındadır.

Ancak Okeybiz okey oynakonusunda iddialı olan adreslerin başında bulunmaktadır. Üyelikleriniz sonrasında sitede oyun katılımı gerçekleştirirken hiçbir şekilde ücret talebi ile karşılaşmayacağınızı garanti ediyoruz. Genel salonumuzda kullanıcı profillerinde kıdem farklılıkları bulunmaktadır. Ancak bu farklılıklar, üyelerimizin oyun katılımları ve kazanmalarına göre ortaya çıkmaktadır. Siz de düzenli şekilde oyun katılımı göstermeniz halinde kısa süre içerisinde kıdeminizi yükseltme şansına sahip olabilirsiniz.

Okey Biz Mobil Telefondan Tavla Okey Oyna

Bilgisayarlı okey oyunlarının popülerliği halen devam etmektedir. Ancak Okey biz okey tavla odaları sizler için bağlantı alternatifleri de üretmiştir. İstediğiniz durumlarda bağlantılarınız için mobil sistemleri tercih etmeniz de mümkündür. Sitemiz, teknik altyapı düzenlemeleri neticesinde mobil bağlantılara programsız olarak adapte olabilmektedir. Böylece canlı ve bedava okey oynamak hemen her yerden mümkün hale gelen bir aktivite şeklinde nitelendirilmektedir.

Mobil bağlantısı ya da bilgisayar bağlantısı fark etmeksizin genel salon girişlerini aynı kullanıcı ismi üzerinden yapmanız mümkündür. Salonlarımızda yönetim ekibine katılım başvuruları da iki giriş sistemi üzerinden alınabilmektedir. Bu sayede maksimum eğlence ve keyifli zamana minimum çaba sarf ederek ulaşıp, online okey oynamak konusunda kendinizi geliştirebilirsiniz.

 

Okeybiz de okey oynamak için https://www.okeyiz.com adresini ziyaret ediniz.

 

  • Okey Biz
  • Okeybiz
  • Okeybiz Genel Salon
  • Okeybiz Okey Salonlari
  • Okeybiz Salonlari
  • Okeybiz Okey Oyunu Oyna
  • Okeybiz Okey Oyna
  • Okeybiz Sitesi
  • Okeybiz Okey Salonu
  • Okey Biz Genel Salon

 


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: ByN^KiD Rekabetden HoşLanmaz BiLin İstedim!! //See You (: