OkeySeli Genel Salon , Okey Seli Mobil Okey ,

admin     09-07-19     Okey OdaLarı     OkeySeli Genel Salon , Okey Seli Mobil Okey ,     8180 Defa Okundu

OkeySeli Genel Salon ,  Okey Seli Mobil Okey ,

 

OkeySeli Genel Salon , Okey Seli Mobil Okey ;

OkeySeli Odaları , Okey Odası , OkeySeli Odaları ;
Sizler için hazırladığımız okey odaları kullanmak tamamen ücretsizdir. Üstelik ücretsiz olarak kullanım avantajı sunduğumuz okey odalarımızda yönetici olarak görev almanız da mümkündür. Bu sayede site yönetimi konusunda tecrübe kazanırken bir yandan da sevdiğiniz okey oyunu ile daima iç içe olmanız gerçekleşebilmektedir. Yönetici olabilmek için şu andaki aktif yönetim ekibimize başvurularını göndermeniz gerekmektedir.

Canlı Okeyseli  Okey Odaları

Canlı okey okeyseli  okey odaları tamamı 7/24 kullanıma açıktır. Böylece her saatte okey oynayabilmek avantajını elde edebileceksiniz. Üye sayımızın fazla olması sayesinde odalarda yoğunluk kullanıcı değişimleri ile devamlı şekilde kendini belli etmektedir. Özellikle sohbet etmeyi seven bir kişi iseniz sitemiz sayesinde farklı kişiler ile de tanışabilirsiniz.

 

Deneyimli okey oyuncularının da tercih ettiği bir adres olan sitemizde kendinizi geliştirmeniz kısa sürede gerçekleşecektir. Ayrıca bir gün bir okey odasını tercih etmeniz devamlı olarak o odada kalacağınız anlamına gelmemektedir. Odalar arasında değişim gerçekleştirerek istediğiniz her masada oyun katılımı sağlayabilirsiniz. Böylece oyunları oynarken sıkılmadan hareket etmeniz de bir nevi garantilenmiş olmaktadır.

En Seviyeli Okey Seli Odası
Uzun süreden bu yana online okey odaları için geliştirme yapmaktayız. Bu alana ilgili olmamız ise altyapı çalışmalarını detaylı bir şekilde gerçekleştirmemizi sağlamıştır. Aynı şekilde odalarda görev yapan ekip arkadaşlarımızda da gönüllülük esas alınmıştır. Böylelikle küfürlü okey sitelerinde en büyük şikayet konularından biri olan seviyesizlik sitemizde görülmemektedir.

OkeySeli Odası ve OkeySeli Odaları
Pek çok sitede gerek oyun esnasında gerek genel lobide küfürlü konuşmalar olduğu bir gerçektir. Sitemizde bu gibi durumlara yeltenen üyeler tespit edilmelerinin ardından anında uyarılmaktadır. Gereken uyarıların yapılmasından sonra da aynı tavrını devam ettirmekte kararlı olan üyelerin sitemizdeki hesapları silinmektedir.

OkeySeli okey oyunu oynamak için https://www.okeyiz.com/okey-oyna sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Gelen aramalar:

  • OkeySeli
  • OkeySeli Okey Oyna
  • OkeySeli Genel Salon
  • OkeySeli Okey Oyunu
  • OkeySeli Canlı Oyun Oyna
  • Ücretsiz Okey Oyna OkeySeli
  • Online Okey Oyna Okeyseli
  • OkeySeli Salona Gir


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: ByN^KiD Rekabetden HoşLanmaz BiLin İstedim!! //See You (: