SanalOkey Genel Salon, Sanal Okey Oyunu Oyna

admin     09-07-19     Okey OdaLarı     SanalOkey Genel Salon, Sanal Okey Oyunu Oyna     3610 Defa Okundu

SanalOkey Genel Salon, Sanal Okey Oyunu Oyna

SanalOkey Genel Salon, Sanal Okey Oyunu Oyna

 

SanaLOkey GeneL SaLon;

SanalOkey oynamak için Sanal Okey sitemize üye olan kullanıcılara özel hazırlamış olduğumuz odalar bulunmaktadır. Sanal Okey Salonlarda yer alan odalar içerisinde oldukça kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmeniz mümkündür. Odalarımızın isimleri de ayırt etmesi kolay şekilde ayarlanmıştır. Bu sayede sevdiğiniz odaları unutmanız da mümkün değildir.

SanalOkey Odaları, SanalOkey Odası;

Sizler için hazırladığımız sanalokey odaları kullanmak tamamen ücretsizdir. Üstelik ücretsiz olarak kullanım avantajı sunduğumuz sanalokey odalarımızda yönetici olarak görev almanız da mümkündür. Bu sayede site yönetimi konusunda tecrübe kazanırken bir yandan da sevdiğiniz okey oyunu ile daima iç içe olmanız gerçekleşebilmektedir. Yönetici olabilmek için şu andaki aktif yönetim ekibimize başvurularını göndermeniz gerekmektedir.

SanalOkey odaları tamamı 7/24 kullanıma açıktır. Böylece her saatte okey oynayabilmek avantajını elde edebileceksiniz. Üye sayımızın fazla olması sayesinde odalarda yoğunluk kullanıcı değişimleri ile devamlı şekilde kendini belli etmektedir. Özellikle sohbet etmeyi seven bir kişi iseniz sitemiz sayesinde farklı kişiler ile de tanışabilirsiniz.

Deneyimli okey oyuncularının da tercih ettiği bir adres olan sitemizde kendinizi geliştirmeniz kısa sürede gerçekleşecektir. Ayrıca bir gün bir sanalokey odasını tercih etmeniz devamlı olarak o odada kalacağınız anlamına gelmemektedir. Odalar arasında değişim gerçekleştirerek istediğiniz her masada oyun katılımı sağlayabilirsiniz. Böylece oyunları oynarken sıkılmadan hareket etmeniz de bir nevi garantilenmiş olmaktadır.

En Seviyeli SanalOkey Odası;

Uzun süreden bu yana online sanalokey odaları için geliştirme yapmaktayız. Bu alana ilgili olmamız ise altyapı çalışmalarını detaylı bir şekilde gerçekleştirmemizi sağlamıştır. Aynı şekilde odalarda görev yapan ekip arkadaşlarımızda da gönüllülük esas alınmıştır. Böylelikle küfürlü okey sitelerinde en büyük şikayet konularından biri olan seviyesizlik sitemizde görülmemektedir.

SanalOkey Odası ve SanalOkey Odaları

Pek çok sitede gerek oyun esnasında gerek genel lobide küfürlü konuşmalar olduğu bir gerçektir. Sitemizde bu gibi durumlara yeltenen üyeler tespit edilmelerinin ardından anında uyarılmaktadır. Gereken uyarıların yapılmasından sonra da aynı tavrını devam ettirmekte kararlı olan üyelerin sitemizdeki hesapları silinmektedir.

Hesap silme işlemini derinlemesine yaptığımız için üyelerin farklı isimler kullanarak odalarımıza yeniden giriş yapılmalarının da olay bir şekilde önüne geçilmektedir.

 

SanalOkey Oyunu test etmek yada oynamak için https://www.okeyiz.com/okey-oyna adresinden giriş yapabilirsiniz. Yazımızı okuyup zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Genel Aramalar:

 • SanalOkey
 • Sanal Okey
 • Sanal Okey Oyna
 • Sanal Okey Oyunu Oyna
 • Ücretsiz SanalOkey Oyunu Oyna
 • MobilOkey SanalOkey Odaları
 • SanalOkey Odası
 • SanalOkey Genel Salon
 • SanalOkey SalonLarı
 • Bedava SanalOkey Oyna
 • SanalOkey Facebook
 • SanalOkeye Gir
 • SanalOkeye Gel


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: ByN^KiD Rekabetden HoşLanmaz BiLin İstedim!! //See You (: