Telefonundan Okey Oyunu Nasıl Oynanır?

admin     19-08-19     Okey OdaLarı, Okey Oyna, Okey SaLonu     Telefonundan Okey Oyunu Nasıl Oynanır?     3429 Defa Okundu

Telefonundan Okey Oyunu Nasıl Oynanır?

Telefonundan Okey Oyunu Nasıl Oynanır?

Mobil okey oyunu oynamak mı istiyorsun? O zaman Okeyiz.Com adresinde mobil okey salonlarımıza giriş yapın ve yeni mobil okey sistemi ile oyun deneyiminizi arttırın! Sizlere mobil okey oyunu siteleri hakkında biraz bilgi vereceğiz. Lütfen dikkatlice okey oyunumuz hakkında yazdıklarımı okuyunuz…

Canlı Mobil Okey Oyunu Oynama Siteleri

Telefon da okey oynamak artık çok basit. Mobil olan okey oyunumuza isterseniz Android veya IOS işletim sistemine sahip cep telefonlarınızdan isterseniz de bilgisayarınızdan girebileceğiniz bir mobil okey siteleri sistemi kurduk. Oyunumuza giriş yaparken lütfen sayfada ki Güvenlik Kodunu yazmayı unutmayın aksi takdirde oyuna giriş yapamazsınız. Peki neden Güvenlik Kodu koydunuz daha önce okey salonlarına girerken böyle bir şey yoktu diye soracak olursanız gelişen teknolojide neredeyse her sistem de aktif olan bir Güvenlik amaçlı bir koddur. Sistemi lamerlerden korumak için sizlere rahatsızlık verilmemesi için tamamen kullanıcılarımızı korumak amaçlı konulmuştur. Sisteme üye olmak gerçekten çok basittir.

Mobil okey oyunumuzun artılarından bahsedecek olursak eski Java sistemlerde ki gibi sayfanızı asla kasmaz ve bilgisayarınızı yormadan rahatça ve özellikle şunu belirtmek isterim. Bu sisteme giriş yapmak için bilgisayarınıza Java yada Flash player gibi programları yüklemenize kesinlikle gerek yoktur. Bilgisayarınıza format attıkdan sonra hiç bir yan program kurmadan direk okeyy.net yazarak mobil okey oyununa giriş yapabilirsiniz. Eklenecek bazı özelliklerden söz edecek olursak Gold üyelik, Turnuva sistemi ve İsteyen herkes kendi resimlerini koyabilecek.

Mobil Okeye Sitelerine Nasıl Giriş Yapılır?

Resimde gördüğünüz formu doldurarak sisteme giriş yaparak mobil uyumlu cep telefonlarınızdan yada laptop & masa üstü bilgisayarlarınızdan oyunumuzu oynaya bilirsiniz. Henüz üye olmadıysanız sistem sizi üyelik sayfasına yönlendirecek ve sizden mobil okey siteleri oyununa kayıt olmanız için üyelik bilgileri isteyecektir. Bu bilgileri doğru girmeye özen gösteriniz. Çünkü ilerde oluşturduğunuz şifrenizi unutacak olursanız e-mail adresinize şifre sıfırlama bilgileriniz gönderilecek. Aksi takdirde kayıtlı olduğunuz Rumuzunu şifresini unuttuğunuz için giremeyeceksiniz ve puanınıza elveda diyeceksiniz.

Mobil Okey Oyna Sitelerine Kayıt Olma

Oyunumuzda ne yazık ki Misafir girişi adı altında üyeliksiz giriş bulunmamaktadır. Bu yüzden tüm kullanıcılarımızın Rumuzlarını kayıt etmesi gerekmektedir. Peki Nedir bu kayıt olma? Nasıl kayıt olurum? Akıllı telefon okey oyunumuza kayıt olmak gerçekten çok basittir. Hemen yukarıdaki resimdeki gibi Kullanıcı, email, şifre ve tekrar şifre, cinsiyet ve son olarak güvenlik kodumuzu girdikden sonra. Kaydet butonuna basarak üyeliğimizi tamamlayarak oyuna giriş yapıyoruz.

Mobil Okey Oyunu Lobi Görüntüsü

Mobil Okey Oyna Siteleri Oyunu Giriş

Kullanıcıların telefondan okey oyunu oynayabilmek içim sisteme üye olmaları gerekmektedir. Ancak zaten bilgisayar ile üye olunan bir siteye bir de mobil sistemle üye olmak gereksizdir. Bireyler bilgisayar üzerinden açtıkları hesap bilgilerini mobil cihazlardan da kolay bir şekilde değerlendirebilmektedir. Bunun yanı sıra cep telefonundan okey oynamak da alternatifler üzerinden gerçekleştirilmektedir. Yani sisteme mobil olarak bağlanmanız sadece klasik okey masalarına oturmanız gerektiği anlamına gelmemektedir. Bu alanda isteyen kullanıcıların 101 gibi okey masalarına oturmalarında da herhangi bir sakınca yoktur. Kullanıcıların mobil sistem girişlerinde sıfırdan hesap açmaları da olanaklar dahilindedir. Üstelik hesap açma işlemleri birkaç dakika içerisinde sona erebilmektedir.

Mobil Okey Oyna Siteleri – Oynamak Ücretli Mi?

Telefondan okey hakkında merak edilen konulardan biri de sistemi ücrete tabi olup olmadığıdır. Öncelikle online girişlerin bilgisayarlı girişlerde olduğu gibi ücretsiz olduğunun altı çizilmektedir. Bunun yanı sıra kullanıcılar cep telefonundan mobil okey oynamak için uygulama da indirebilmektedir. İndirilen uygulamaların da ücret kapsamında olmadığı belirtilmektedir. Üstelik mobil uygulamaların da sistemin de görüntü kalitesi bir hayli yüksektir. Bu sayede kullanıcıların herhangi bir görüntü sıkıntısı çekmelerinin önüne geçilmektedir. Ayrıca bireylerin oyun sırasında kasma sorunları yaşamamaları da garantilenmektedir. Sistemin java üzerine kurulmayıp mobile uygun yani html5 hale getirilmesi olası donma sorunlarını yok etmiştir. Aynı şekilde geliştirmeler neticesinde oyundan kopma veya oyuna uzun sürede bağlanma gibi sıkıntılar da hiçbir şekilde görülmemektedir.

 


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: ByN^KiD Rekabetden HoşLanmaz BiLin İstedim!! //See You (: